Dzielnicowi z Pucka jadąc do pracy zatrzymali poszukiwanego 22-latka z Pucka | FOTO

Sprawna akcja dzielnicowych z KPP Puck, którzy przed służbą, zauważyli, a potem zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22-latka z Pucka. Młody człowiek trafił do aresztu w Wejherowie.

Dzielnicowi z puckiej komendy jadąc w piątek 16 października 2020 rano do pracy, zauważyli mężczyznę, w którym rozpoznali poszukiwanego, który ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości. 

O zaistniałej sytuacji niezwłocznie poinformowali dyżurnego KPP Puck, który na miejsce wysłał patrol interwencyjny.  Policyjna intuicja nie zawiodła dzielnicowych.

22-letni mieszkaniec Pucka był poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Wejherowie i odbycia kary ponad 7 miesięcy pozbawienia wolności, wobec czego został zatrzymany – informuje rzecznik puckiej policji.

Służba w szeregach Policji to nie jest zwykła praca. Przyjęcie policyjnej odznaki to wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności. Wstępujący do Policji muszą pamiętać, że policjantem jest się zawsze, a potrzeba niesienia pomocy, podjęcia interwencji, czy zareagowania, gdy ktoś łamie prawo, może pojawić się w każdym momencie.

fot. KPP Puck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *