Celtic Reda – Zatoka 95 Puck. Stracili punkty na własne życzenie | ZDJĘCIA

W szóstej kolejce pomorskiej A klasy UKS Zatoka Puck przegrywa na wyjeździe z teamem Celtic Reda. – Punky stracone na własne życzenie… – komentują w Pucku.

Po porażce z Akademią Pomorze UKS Zatoka 95 Puck pojechała zagrać w Redzie na pojedynek z Celtikiem.

– Gospodarze również nie mogli zaliczyć początku sezonu do udanych i w swoim dorobku mieli do tej pory tylko cztery punkty – komentują w UKS Zatoce 95 Puck. – Niestety kolejny raz tracimy punkty w dziecinny sposób po prostych błędach….

TAK PADAŁY BRAMKI ⚽

8 min 0:1 : do przodu rusza grający w tym meczu na środku obrony Bartosz Ciesielski, który zagrywa do Michała Hoffmana. Hofi podaje na prawo do Eryka Migowskiego, który w swoim pierwszym meczu w wyjściowym składzie zdobywa bramkę. Prowadzimy 1:0 ??

⚽ 19 min 1:1 : tracimy piłkę przed polem karnym rywali, długa piłka do napastnika Celtiku Reda, jeden z naszych obrońców łamie linie spalonego. Zawodnik gospodarzy w narożniku pola karnego obraca się w stronę bramki i przerzuca nieco wysuniętego Jakuba Pastwę

⚽ 33min 1:2 : Indywidualnie środkiem rusza Daniel Borkowski, który zagrywa do Błażeja Okona – ten przebiega kilka metrów z piłką i uderza obok bramkarza ?

⚽. 75 min: zawodnik Celtiku Reda uderza zza pola karnego, Kuba odbija futbolówkę przed siebie, niestety pierwszy dobiega napastnik rywali i umieszcza ją w bramce.

89 min: niestety tracimy kolejną bramkę. Piłka na naszej połowie w narożniku pola gry. Nasz obrońca zamiast wybić piłkę zagrywa w nasze pole karne, podanie głową Bartka Ciesielskiego przejmuje piłkarz gospodarzy i zagrywa przed bramkę do Marcina Ribakowskiego, który ustala wynik spotkania.

TPS Celtic Reda – UKS ZATOKA 95 PUCK 3:2: (1:2)

Bramki:

Celtic Reda: Marcin Ribakowski (2 – w 19 i 89 minucie), Patryk Szymański (75 min),

ZATOKA Puck : Eryk Migowski (13 min.), Błażej Okon (33).

ŻÓŁTE KARTKI: ? Celtic: Przemysław Łaga , Patryk Szymański, Mateusz Paszkowski, ? ZATOKA: Michał Hoffmann.

ZATOKA 95 Puck zagrała w składzie: Jakub Pastwa – Daniel Borkowski (64 Łukasz Zacharow), Bartosz Ciesielski, Michał Wychert, Dawid Dettlaff – Wiktor Mostowiak (59 – Marcin Wika), Michał Hoffmann, Michał Chrobak, Błażej Okon, Eryk Migowski – Kacper Sikora.

Nie zagrali: Paweł Kreft, Piotr Romanowski, Daniel Dubicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *