Andrzej Duda w Pucku. Prezydent wraca na 101. rocznicę Zaślubin Polski z Morzem

W środę 10 lutego 2021 Puck gościć będzie prezydenta. Andrzej Duda wraca na rocznicę Zaślubin Polski z Morzem, ale nie weźmie udziału w oficjalnych uroczystościach.

R E K L A M A

To będzie kolejne ważne wydarzenie w życiu Pucka. Do miasta nad Zatoką Pucką wraca prezydent Andrzej Duda. Kolejny rok z rzędu głowa państwa uczci rocznicę Zaślubin Polski z Morzem w Pucku (101. w tym roku).

Prezydenta Andrzeja Dudę w Pucku spodziewać możemy się dość wcześnie. Jak poinformowała Kancelaria Prezydenta:

10 lutego 2021 roku (środa) o godz. 9.15 w Pucku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wieniec pod pomnikiem gen. Hallera z okazji 101. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem

Prezydent nie weźmie udziału w miejskich uroczystościach, bo gdy te się zaczną, głowa państwa wróci do swojej rezydencji w Helu.

Obchody 101. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem w Pucku (2021) w mieście rozpoczną się o godz. 10 mszą w farze nad zatoką. Godzinę później w porcie rybackim delegacje złożą kwiaty przy słupku zaślubinowym. Po południu (godz. 16) w kościele koncert “Z MUZYKĄ NA SKRZYDŁACH WOLNOŚCI”.

– W obchodach możliwe będzie uczestnictwo JEDYNIE online, na stronie www.miastopuck.pl lub na profilu fb/Miasto Puck – informują w Urzędzie Miasta Pucka.

Prezydent Andrzej Duda w Pucku:

Fot. Amadeusz Walke

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *