30. WOŚP w powiecie puckim (2022). Co ciekawego możesz wylicytować i wesprzeć Orkiestrę?

WOŚP (2022) na ziemi puckiej znowu zagra. Zasilisz konto Orkiestry? Może kupić m.in. czapkę starosty puckiego Jarosława Białka.

R E K L A M A

We wszystkich zakątkach powiatu puckiego stać będą puszki – skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do których można wrzucać swoje datki. Kto z domu nie chce się ruszyć, ten będzie mógł licytować aukcje na Allegro. Co na nich znajdziemy?

Puck dla WOŚP na licytację dał m.in. voucher na premierę filmu “Johnny”. Zwycięzcy (2 osoby) z burmistrz Pucka obejrzą film, będzie też okazja, by spotkać się m.in. z ekipą filmową (link do aukcji). Szykować trzeba minimum 1100 złotych.

Ciekawostką jest specjalna tabakiera marszałka Mieczysława Struka (link do aukcji). Rogowy pojemnik na tabakę już przekroczył 700 zł. Niemal tyle samo trzeba zapłacić za przejażdżkę wodną taksówką do Rzucewa, gdzie z burmistrz Pucka zjemy obiad i pospacerujemy (link do aukcji). Na wspólne pływanie, ale pomeranką zaprasza też sztab WOŚP w Helu (link do aukcji) – tu musimy wyłożyć minimum 730 zł (rejs jest dla 4 osób).

Ciekawostką WOŚP na Półwyspie Helskim jest też Jurek Owsiak. W Helu wykonała go Monika Kretkiewicz (link do aukcji). Ta lalka amigurumi ma 62 centymetry.

WOŚP w Jastarni na licytację wystawia czapkę rybacką starosty puckiego Jarosława Białka z orkiestrowym serduszkiem.

– To prawdziwy biały kruk wśród naszych przedmiotów. Zachęcamy do licytacji wszystkich miłośników kultury Kaszubskiej i nie tylko – zachęcają w Młodej Jastarni, która kolejny raz organizuje Orkiestrę.

WOŚP we Władysławowie kusi m.in. piłką z podpisami piłkarzy Arki Gdynia (link do aukcji – trzeba przelicytować sumę 50 zł) oraz swoimi tradycyjnymi trzema bursztynowymi serduszkami — prawdziwymi hitami kolejnych edycji Orkiestry we Władku (link do aukcji). Za to z numerem jeden w sobotę dawano ponad 130 zł.

Foto. sztba WOŚP w Helu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *