“Wyśpiewaj sukces” w Połczynie (gmina Puck). Kto zwyciężył w 4. edycji gminnego konkursu piosenki? Poznajmy laureatów konkursu “Wyśpiewaj sukces”

W Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie odbyła się IV edycja konkursu piosenki „Wyśpiewaj Sukces”. Dzieci z gminy Puck wystartowały w tym konkursie w sobotę, 28 października 2023 r. w dwóch przedziałach wiekowych: do 10. roku życia oraz kategorii 11-15 lat. Kto zyskał uznanie jury?

20. młodych artystów z gminy Puck wzięło udział w czwartej edycji Konkursu Piosenki “Wyśpiewaj Sukces” w Połczynie. Patronat artystyczny nad wydarzeniem objęła znana piosenkarka Weronika Korthals-Tartas, której to właśnie Połczyno w gminie Puck jest rodziną miejscowością.

Karolina Szczepańska – założycielka i dyrektor Szkoły Muzycznej YAMAHA w Wejherowie i w Rumi oraz Marcin Molendowski – wokalista, uczestnik piątej edycji The Voice Of Poland podjęli się trudnego zadania wyłonienia najlepszych z najlepszych w wokalu w gminie Puck. Trójka najlepszych uczestników oraz dwie wyróżnione osoby w dwóch kategoriach wiekowych otrzymały okolicznościowe statuetki, karty podarunkowe do sklepu Empik o wartości: 250zł, 200zł, 150zł, 100zł; a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe ufundowane przez organizatora imprezy: OKSiT w Gminie Puck.

Laureaci IV Edycji Konkursu Piosenki “Wyśpiewaj Sukces” w Połczynie

W kategorii do 10. lat jurorzy zdecydowali się przyznać:

  • I nagrodę – Agacie Dampc,
  • II nagrodę – Annie Dampc,
  • III nagrodę – Nataszy Potrackiej.

Wyróżnienie otrzymały: Małgorzata Rumpca i Barbara Kwidzińska.

W kategorii 11-15 lat nagrodzono:

  • Wiktorię Supińska – I miejsce,
  • Marię Duda – II miejsce,
  • Alberta Derc – III miejsce.

Wyróżnienie otrzymali: Amelia Potrykus oraz Magdalena Szmyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *