WOŚP 2024 w Pucku: padł niesamowity rekord zebranej kwoty! Mają już ponad 51 tys. zł, a to jeszcze nie koniec!

32. finał WOŚP odbył się w ostatnią niedzielę stycznia 2024 r. (28.01.2024). W miastach i gminach całej Polski mieszkańcy wzięli udział w kultowej imprezie charytatywnej, by zebrać środki na sprzęt medyczny. Tym razem hasłem przewodnim WOŚPu było “płuca po pandemii – gramy dla dzieci i dorosłych”.

Nie inaczej było w Pucku, do którego wielka impreza WOŚPowa powróciła po pandemicznej przerwie.

32. Finał WOŚP odbył się na Starym Rynku i w ratuszu w Pucku. Były występy, pokazy, muzyka, loteria, aukcje, atrakcje dla najmłodszych. Jak im poszło? Niesamowicie! Zebrano ponad 51 tys. zł, a to jeszcze nie koniec! Możliwe, że do tej kwoty dojdzie około 30 tys. zł!

– Mamy to! Rekordowy Puck idzie na rekord zbiórki! Sztab skończył przeliczanie puszek, które przed weryfikacją przez bank osiągnęły kwotę ok. 46 798,00 zł! W puckiej E-skarbonce na dzień dzisiejszy znajduje się 4 417,00 zł, a aukcje na Allegro dalej trwają! – poinformowało miasto Puck. – Finalną kwotę uzbieraną na 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podamy po zakończeniu aukcji na Allegro w połowie lutego. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca!

Jakie licytacje nadal trwają w Pucku? Jest ich wiele, a sprawdzić je można na stronie Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/MOKSiR_PUCK.


Fot. Magdalena Gębka-Scuffins

One thought on “WOŚP 2024 w Pucku: padł niesamowity rekord zebranej kwoty! Mają już ponad 51 tys. zł, a to jeszcze nie koniec!

  1. Hi Neat post There is a problem along with your website in internet explorer would test this IE still is the market chief and a good section of other folks will pass over your magnificent writing due to this problem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *