Władysławowo. Tragiczny pożar na ul. Krótkiej. Jechali gasić śmieci. W domu znaleźli mężczyznę | ZDJĘCIA

Tragiczne wiadomości z Władysławowa. W pożarze domu na ul. Krótkiej zginął mężczyzna. Strażacy najpierw dostali sygnał o dymie wydobywającym się z budynku.

Do tragedii we Władysławowie doszło na ul. Krótkiej. W godzinach porannych, w sobotę 10 grudnia 2022 zgłoszono pożar w budynku jednorodzinnym.

– W sobotę tuż przed godziną 8 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o dymie wydobywającym się z budynku – informują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Jak się okazało na miejscu, paliły się śmieci. W trakcie ich gaszenia strażacy natknęli się na ciało mężczyzny. Bez zbędnej zwłoki wydostano go na zewnątrz budynku.

Próbowano przywrócić mu czynności życiowe, jednak akcja ratunkowa skończyła się niepowodzeniem. Jak informują strażacy, ofiara pożaru we Władysławowie miała mieć ok. 65 lat.

Pożar w domu we Władysławowie udało się dość szybko ugasić. Dalsze postępowwanie w sprawie zmarłego mężczyzny przejęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Pucku.

PRZECZYTAJ TEŻ: POLOmarket w Swarzewie. Pożar (30.11.2022) klimatyzacji w sklepie. Ogień opanowali jedną gaśnicą | ZDJĘCIA

R E K L A M A

Władysławowo. Pożar i śmierć na ul. Krótkiej – GALERIA

Foto. KP PSP Puck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *