Trening charytatywny Strong Nation we Władysławowie: zbiórka dla dzieci śp. Kasi Jaskułki

Już w sobotę, 2 grudnia 2023 r. o godz. 16. w Willi Pomorzanka we Władysławowie odbędzie się akcja charytatywna, której celem jest zebranie środków pieniężnych dla szóstki dzieci mieszkanki Władysławowa – śp. Kasi Jaskułki.

Kasia Jaskułka miała 39 lat, gdy odeszła niespodziewanie i nagle. Zostawiła na ziemi pogrążonych w smutku i żałobie szóstkę dzieci (wśród których dwoje zmaga się z niepełnosprawnościami), rodzinę, przyjaciół, znajomych. Każdy, kto znał Kasię, wypowiada się o niej w samych pozytywach: była ciepłą, zawsze uśmiechniętą i chętną do pomocy osobą. Teraz, to najbliższa rodzina Kasi potrzebuje pomocy.

Trenerka personalna, która prowadzi treningi Strong Nation we Władysławowie, postanowiła tę pomoc zorganizować.

– Kasia kiedyś uczęszczała do nas na zajęcia, zapisała się w naszych sercach i dlatego chcemy pomóc jej najbliższej rodzinie – mówi Martyna Kiecza. – Bardzo liczę, że nasze społeczeństwo przyjmie tę inicjatywę z otwartym sercem. Zapraszam nie tylko do udziału w treningu, ale również kibicowania na balkonach sali.

Trening charytatywny “Puszka od serduszka”: gdzie i kiedy?

Akcja charytatywna “Puszka od serduszka”:

  • Gdzie? Willa Pomorzanka, ul. Szkutników 5, Władysławowo, sala olimpijska
  • Kiedy? Sobota, 2 grudnia 2023 r. od godz. 16. do około 17:45.
Fot. Strong Nation Martyna Kiecza

Trening charytatywny “Puszka od serduszka”: czego się spodziewać?

Trening Strong Nation to godzinny wysiłek fizyczny, który składa się z: rozgrzewki, czterech modułów ćwiczeń (trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny oraz kardio) oraz rozciągania.

Każdy, kto chce i może dołożyć swoją cegiełkę pomocy dla dzieci śp. Kasi Jaskułki może:

  • dołączyć do trenujących na sali i wrzucić dowolną kwotę do jednej z przygotowanych puszek charytatywnych;
  • dołączyć do widowni, poobserwować trenujących i wrzucić dowolną kwotę do jednej z przygotowanych puszek charytatywnych;
  • przyjść na chwilę by okazać jedność z rodziną śp. Kasi i wrzucić dowolną kwotę do jednej z przygotowanych puszek charytatywnych.

Na uczestników akcji charytatywnej “Puszka od serduszka” czekać będzie słodki i słony poczęstunek przygotowany przez stałych uczestników treningów Strong Nation we Władysławowie.

– Z całego serca zachęcam do bezinteresownej pomocy, jakiej możemy dokonać jednocząc się w tym dniu i upamiętniając naszą kochaną Kasię – mówi Martyna Kiecza. – Wiele osób chciało pomóc w zabezpieczeniu potrzeb jej wspaniałych dzieci, dlatego wierzę, że 2 grudnia 2023 r. o godzinie 16.00 spotkamy się w licznym gronie na sali olimpijskiej, gdzie podczas treningu charytatywnego będzie krążyć “Puszka od Serduszka”.

Informacje w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/883744416597051

Fot. Strong Nation Martyna Kiecza

One thought on “Trening charytatywny Strong Nation we Władysławowie: zbiórka dla dzieci śp. Kasi Jaskułki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *