Puck. Mistrz parkowania parkowania trafił za kratki: okazało się, że był poszukiwany listem gończym

69-latek zaparkował na przeciwko Komendy Powiatowej Policji w Pucku, a tam parkować nie można (znak B-36). Gdy mundurowi chcieli uświadomić mistrza parkowania, że na zakazie zatrzymywania parkować nie należy, szybko okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

W poniedziałek, 9 października 2023 r., około godziny 10. rano, policjanci z puckiej drogówki zauważyli stojący nieopodal Komendy Powiatowej Policji w Pucku, w zatoczce autobusowej, samochód marki Punto.

– Mundurowi podeszli do kierowcy Punta i poinformowali o znajdującym się za nim znaku B-36, czyli zakazu zatrzymywania się i postoju. Kierowca tłumaczył się, że inne miejsce parkingowe znajdowało się dla niego zbyt daleko – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku. – Po wylegitymowaniu 69-letniego mieszkańca powiatu puckiego, okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia kary. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do policyjnej celi.

Puccy policjanci przypominają o uważności i stosowaniu się do znaków drogowych.

Czytaj więcej na www.dziennikpucki.pl

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2024 w Dębkach

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2024 w Dębkach

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, czyli zawody w budowaniu z piasku. To już kolejna edycja tego wydarzenia. Wśród nadmorskich kurortów, w których…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *