Poszukiwany listem gończym 52-letniego oszust z powiatu puckiego został namierzony i zatrzymany

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pucku namierzyli i zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Gdy mundurowi zapukali do jego drzwi, 52-latek udawał, że nie ma go w domu.

Policjanci kryminalni z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób Komendy Powiatowej Policji w Pucku, zajmujący się zatrzymywaniem osób poszukiwanych dodali do swojego konta kolejny sukces. Tym razem udało się im namierzyć 52-letniego oszusta z powiatu puckiego.

W poniedziałek, 2 października 2023 r., kryminalni z puckiej komendy zapukali do drzwi poszukiwanego 52-latka w powiecie puckim. Mężczyzna, przewidując odwiedziny mundurowych, zdążył załatwić sobie przykrywkę w formie powiadomienia sąsiadów, iż wyjechał do Niemiec, a gdy puccy kryminalni zapukali do jego drzwi – udawał, że nie ma go w domu. To jednak nie zdało egzaminu, gdyż po chwili był już w kajdankach, w drodze do radiowozu.

– Kryminalni z puckiej komendy każdego dnia pracują intensywnie i wytrwale, by zatrzymać tych, którzy lekceważą wymiar sprawiedliwości – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku. – Doświadczenie i umiejętności funkcjonariuszy sprawiły, że ukrywający się  przed wymiarem sprawiedliwości za oszustwa mężczyzna, został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *