Pijany kierowca wjechał z impetem w drzewo na trasie Gnieżdżewo – Łebcz w gminie Puck. Dwie osoby ranne

We wczesnych godzinach rannych, w sobotę, 11 listopada 2023 r. służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku na odcinku drogi z Gnieżdżewa do Łebcza. Na miejscu zastali kompletnie pokiereszowane auto.

W sobotę, 11 listopada 2023 r. około godz. 4.44 rano służby ratunkowe zostały skierowane przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego do zdarzenia drogowego na trasie Gnieżdżewo – Łebcz.

Na wskazane miejsce natychmiast udały się:

Wypadek na trasie Gnieżdżewo – Łebcz. Co się wydarzyło?

Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że do wypadku pomiędzy Gnieżdżewem i Łebczem musiało dojść o wiele wcześniej, zanim służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce. Okazało się także, że kierujący nie był trzeźwy i dodatkowo wiózł 16-letnią pasażerkę. Oboje, z obrażeniami, trafili do szpitala.

– Dzisiaj po godz. 3.00, na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Gnieżdżewo-Łebcz, doszło do zdarzenia drogowego – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku. – Na miejscu policjanci z puckiej drogówki ustalili, że 27-letni mieszkaniec powiatu puckiego, jadąc pod wpływem alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył przodem w przydrożne drzewo. Kierujący razem z 16-letnią pasażerką, mieszkanką powiatu puckiego, zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pucku będą ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia, które zaważą na konsekwencjach dla kierowcy.

CZYTAJ TEŻ: Mrożące krew w żyłach momenty podczas szkolenia ratowników medycznych na Kaszubach. Najpierw uratowali koledze życie, teraz walczą o dalszą pomoc

2 thoughts on “Pijany kierowca wjechał z impetem w drzewo na trasie Gnieżdżewo – Łebcz w gminie Puck. Dwie osoby ranne

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *