Mikołajki w Kosakowie. Niemal pół tysiąca dzieci i dorosłych bawiło się ze świętym Mikołajem | ZDJĘCIA

Słodkie prezenty, dmuchane zamki i wesoły czas dla rodzin. Takie były Mikołajki w Kosakowie. Gmina zaprosiła dzieci z opiekunami do Kosakowskiego Centrum Sportowego.

Zabawa w Kosakowskim Centrum Sportowym była zorganizowana dla całych rodzin, choć oczywiście dedykowana najmłodszym mieszkańcom gminy Kosakowo. I ci nie zawiedli, bo w KCS pojawiły się tłumy: niemal pół tysiąca osób.

– Temu wyjątkowemu spotkaniu towarzyszyło wiele inspirujących zabaw z animatorami, ogromną popularnością cieszyły się dmuchańce w tym piracki statek, kraina lodu i psi patrol – relacjonują w Urzędzie Gminy Kosakowo. – W trakcie mikołajkowego wydarzenia nie zabrakło słodkich upominków od Mikołaja, który wręczał je osobiście.

W trakcie Mikołajek w Kosakowie oczywiście nie zabrakło słodkich upominków od świętego Mikołaja, który wręczał je osobiście każdemu przybyłemu dziecku. Z kolei rodzice chętnie fotografowali swoje pociechy z całą elfią rodzinką, która towarzyszyła brodatemu staruszkowi w charakterystycznym czerwono – białym ubraniu.

Kto nie chciał szaleć z zabawkami, miał okazję pobawić się z komputerami, na warsztatach z legorobotyki czy też zajęciach z popularnej wśród dzieci gry Minecraft.

Mikołaja w Kosakowie – razem ze śnieżynką oraz elfami – przywitali wójt Marcin Majek i jego zastępca Marcin Kopitzki.

ZOBACZ TEŻ:
Przedszkole w Pogórzu: rozpoczęli budowę. W gminie Kosakowo wmurowali kamień węgielny | ZDJĘCIA

R E K L A M A

Mikołajki w gminie Kosakowo (2022) _ GALERIA

Foto. Stykówka S.Tomaszewska | Gmina Kosakowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *