Koszmarny wypadek w Chłapowie (gmina Władysławowo): niewiele zostało z auta, a kierowca w szpitalu

Auto kierowane przez 22-letniego mężczyznę, na drodze wojewódzkiej nr 215 w Chłapowie, najprawdopodobniej najpierw uderzyło w drzewo, później dachowało.

– O 5:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Chłapowie na drodze DW 215. Na miejscu strażacy zastali bardzo zniszczony samochód, który po uderzeniu w drzewo, leżał na dachu – tłumaczą strażacy z KP PSP w Pucku. – W środku znajdował się nieprzytomny mężczyzna.

Strażacy z OSP Chłapowo przystąpili do wydobycia i ewakuacji poszkodowanego, którego po kilku minutach przekazali zespołowi karetki pogotowia. Mężczyzna był nieprzytomny.

– W akcji uczestniczyli również strażacy z naszej JRG, którzy dotarli na miejsce dwoma zastępami oraz jednostki Komenda Powiatowa Policji w Pucku – poinformowali strażacy z Pucka, i dodali: – Uważajcie na siebie, żebyśmy wszyscy razem mogli zasiąść do wigilijnego stołu.

Jak doszło do tego wypadku? Na miejscu działali mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku, funkcjonariusze z puckiej drogówki i technik kryminalistyki, którzy zebrali dowody i ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

– Mundurowi ustalili, że 22-letni kierujący Volkswagenem Golfem, z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń 22-latek, mieszkaniec powiatu puckiego, został przewieziony do szpitala – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku. – Policjanci będą ustalali okoliczności zdarzenia. Apelujemy o uważność i ostrożność na drodze. Dbajcie o siebie i wszystkich użytkowników drogi.


Fot. KP PSP w Pucku oraz OSP Chłapowo

Czytaj więcej na www.dziennikpucki.pl

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2024 w Dębkach

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2024 w Dębkach

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, czyli zawody w budowaniu z piasku. To już kolejna edycja tego wydarzenia. Wśród nadmorskich kurortów, w których…

One thought on “Koszmarny wypadek w Chłapowie (gmina Władysławowo): niewiele zostało z auta, a kierowca w szpitalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *