Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP Sławoszyno 2024. To już tradycja dla mieszkańców ziemi puckiej, którzy gromadzą się w krokowskim kościele, by nacieszyć duszę wyjątkową muzyką

Noworoczny koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Sławoszyno, jednej z najlepszych orkiestr dętych w regionie, zgromadził niemałą liczbę fanów w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Do Krokowej, specjalnie na tę okazję, zjechali nie tylko mieszkańcy gminy Krokowa, lecz także i innych zakątków powiatu puckiego.

Obecni na wydarzeniu goście z przyjemnością wysłuchali rytmów muzyki płynącej z najróżniejszych instrumentów. Wśród słuchaczy i obserwatorów był także fotograf Zbyszek Heft, który uwiecznił Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP Sławoszyno 2024 na wyjątkowych fotografiach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!


Fot. Zbyszek Heft

Poniżej Marsz Radeckiego, który został wykonany podczas Koncertu Noworocznego Orkiestry Dętej OSP Sławoszyno w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej w 2023 roku.

Utwór, który został wykonany podczas Koncertu Noworocznego w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej w 2023 roku przez muzyków z Orkiestry Dętej OSP Sławoszyno.

One thought on “Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP Sławoszyno 2024. To już tradycja dla mieszkańców ziemi puckiej, którzy gromadzą się w krokowskim kościele, by nacieszyć duszę wyjątkową muzyką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *