Jeśli ją rozpoznajesz, powiadom policję. Mundurowi z KP we Władysławowie chętnie z nią porozmawiają

Policjanci z Komisariatu Policji we Władysławowie prowadzą czynności w związku z kradzieżami, do których doszło w okresie od 7 do 10 sierpnia 2023 roku, w drogerii na terenie Władysławowa. Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Każdy, kto rozpoznaje kobietę z zapisu monitoringu, proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Komisariatu Policji we Władysławowie prowadzą czynności w związku z kradzieżami, do których doszło pomiędzy 7. i 10. sierpnia 2023 roku we Władysławowie przy ul. Towarowej. W drogerii, w krótkich odstępach czasu, dokonano kradzieży artykułów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy.
 

– Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z monitoringu, lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji we Władysławowie email: dyzurny.wladyslawowo@gd.policja.gov.pl – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku.

Rozpoznajesz ją? Powiadom policję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *