Dzień Dziecka 2024 z wójtem gminy Puck: zwiedzanie urzędu, testowanie fotela i wnioski

Z okazji Dnia Dziecka, w piątek, 31 maja 2024 r., wójt gminy Puck Marcin Nikrant przyjmował tylko młodych interesantów.

– Z okazji nadchodzącego najważniejszego święta w roku, Dnia Dziecka, zapraszam najmłodszych mieszkańców gminy Puck do swojego gabinetu – zapraszał wójt gminy Puck Marcin Nikrant. – Przeżyjecie dzień z życia wójta, podejmiecie jakieś ważne decyzje, poznacie pracowników Urzędu Gminy i dowiecie się, co tam codziennie robimy. Opowiecie mi o swoich marzeniach? O pomysłach dla Waszych miejscowości? Może uda mi się kilka z nich spełnić? Dla łasuchów znajdzie się słodki poczęstunek, dla ciekawskich wiele opowieści, a dla leniuszków fotel wójta gotowy na testowanie. Do zobaczenia!

To była świetna okazja, z której chętnie i licznie korzystały dzieci z gminy Puck. Tu zapoznali się z samym wójtem i jego pracą, a dodatkowo zostali poczęstowani słodkościami i mogli skorzystać z licznych atrakcji: od balonów, poprzez bańki mydlane, brokatowe tatuaże, czy malowanie farbami.

Udaliśmy się do Urzędu Gminy Puck, by sprawdzić, czy dzieci rzeczywiście skorzystały z zaproszenia wójta – i tak, potwierdzamy! Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo oraz zdjęć:


Fot. Magdalena Gębka-Scuffins

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *