Dzień Dziecka 2024 w Karlikowie

W niedzielę, 16 czerwca 2024 r. w Stajni Karlikowo zorganizowano Dzień Dziecka, który był pełen atrakcji, m.in. konnych, świetnej zabawy, a przede wszystkim – uśmiechów dzieci.

– Cieszymy się, że byliście z nami – komentują w Stajni Karlikowo. – Chcielibyśmy również serdecznie podziękować osobom, bez których organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa: OSP KSRG Karlikowo, sołtysowi oraz Radzie Sołeckiej, radnym gminy Krokowa oraz mieszkańcom, sponsorom Urzędowi Gminy Krokowa i Polskim Elektrowniom Jądrowym(PEJ), firmie Ence Pence za moc atrakcji. Naszym jeźdźcom, którzy przygotowali przepiękny pokaz jazdy konnej do muzyki, trenerce, która ich do niego przygotowała (Ania Baran) oraz osobom koordynującym oprowadzki na kucykach (Jagoda Roeske, Adrianna Kosiróg-Ceynowa).

Natomiast wieczorem, na boisku w Karlikowie, mieszkańcy bawili się przy sobótce 2024. Pomimo kapryśnej pogody frekwencja dopisała!

– Pogoda w kratkę, ale mieszkańcy i tak dopisali, za co szczerze dziękuję – podkreśla sołtys Karlikowa. – Przede wszystkim pragnę podziękować całej załodze OSP KSRG Karlikowo z panią prezes Aleksandrą Ochocką na czele za dobrą współpracę oraz opiekunom MDP (Weronika Jodkowska i Filip Hinc). Podziękowania dla naszych radnych: Leszka Okunia i Piotra Okonia, za sponsoring orkiestry, oraz dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę . Podziękowania dla Izy i Arkadiusza Ziemanów za sponsoring. Podziękowania dla Marka Krauze za przywiezienie drewna i pomoc w transporcie. Duże podziękowania dla mojej Rady Sołeckiej, przyjaciół i osób które przygotowywały bigos, a potem obsługiwały tę imprezę: Magdalena Glembin, Krystyna Maciszka, Marta Semmerling, Elżbieta Bieszk, Elżbieta Gola, Beata Krampikowska, Ania Semmerling, Angelika i Krzysztof Kellerowie, Izabella Rumpca, Agnieszka i Piotr Grothowie. Podziękowania dla radnego Leszka Okunia za obsługę stanowiska przy ognisku. Duże podziękowania dla orkiestry (Bronisław Lemke).

W wyliczaniu wszystkich, dzięki którym sobótkowa impreza w Karlikowie się odbyła, sołtys Karlikowa podkreśla, że “największym podziękowaniem dla naszej pracy był fakt, iż pomimo deszczu, po północy, a ludzie się bawili“.

Na zabawie z okazji Dnia Dziecka w Karlikowie obecny był także fotograf Zbyszek Heft, który uwiecznił te wyjątkowe chwile. Zapraszamy do galerii zdjęć.


Fot. Zbyszek Heft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *