38-latek z powiatu puckiego poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów i włamanie – wpadł (posiedzieć)

Poszukiwany listem gończym 38-latek z powiatu puckiego został namierzony przez mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Pucku. Na ich widok zabarykadował się w mieszkaniu. Nic to mu jednak nie pomogło…

Policjanci kryminalni z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób Komendy Powiatowej Policji w Pucku, zajmujący się zatrzymywaniem osób poszukiwanych odnotowali na swoim koncie kolejny sukces. Ledwo co pisaliśmy o 50-letnim pucczaninie poszukiwanym listem gończym, którego namierzyli puccy kryminalni w Warszawie, a już możemy pisać o kolejnym zatrzymaniu.

W poniedziałek, 2 października 2023 r., kryminalni z puckiej komendy pojechali do jednego z domów w powiecie puckim. To tam miał miał przebywać poszukiwany 38-latek.  

– Poszukiwany listem gończym 38-latek, na widok policjantów, zabarykadował się w mieszkaniu – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku. – Dzięki skutecznej pracy funkcjonariuszy mężczyzna, który unikał kary za niepłacenie alimentów i włamanie, został zatrzymany i doprowadzony do aresztu.

Fot. KPP w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *