28-latek przekonał się, że najciemniej wcale nie jest pod latarnią, gdy wpadł w ręce policji tuż pod Komendą Powiatową Policji w Pucku

Pijany 28-letni mieszkaniec powiatu puckiego, wybrał zewnątrz budynku puckiej komendy i okolice dworca w Pucku na awanturowanie się i zaczepianie przechodniów. To nie umknęło uwadze dyżurnemu policji. Szybko okazało się, że awanturnik jest poszukiwany listem gończym!

Zgłoszenie o nietrzeźwym i krzyczącym przy dworcu kolejowym w Pucku mężczyźnie, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku otrzymali po godzinie 22., 4 października 2023 r. od… Dyżurnego puckiej policji we własnej osobie.

– Gdy policjanci dotarli w rejon dworca i wylegitymowali mężczyznę, okazało się, że 28-letni mieszkaniec powiatu puckiego jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, krzyczał i mógł zaczepiać przechodniów – mówi asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy KPP w Pucku. – Poszukiwany został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Kolejne miesiące spędzi za kratami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *