Władysławowo: uszkodził banery, teraz szuka go policja | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu jest podejrzewany o uszkodzenie banerów, które znajdowały się na ogrodzeniach posesji we Władysławowie.

Policjanci z Pucka proszą o pomoc świadków.

– Osoby, które rozpoznają mężczyznę oraz wszystkich, którzy mogą wnieść istotne informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji we Władysławowie – apelują w KPP Puck.

To właśnie mundurowi z tej części powiatu puckiego prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia banerów, które znajdowały się na ogrodzeniach posesji  na terenie Władysławowa.

– Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca br. – informuje rzecznik puckiej policji. – Mężczyznę nagrały kamery monitoringu.

Policjanci prowadzący to postępowanie proszą o pomoc świadków. Osoby, które rozpoznają mężczyznę oraz  wszystkich, którzy mogą wnieść istotne informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie pod numerem telefonu 47 742 53 45 lub z dyżurnym jednostki 47 742 53 22.

Jak widać na zdjęciach  pochodzących z kamer to szczupły, krótko ścięty mężczyzna o ciemnych włosach. Wiek około 20-25 lat. W chwili zdarzenia ubrany był w bluzę koloru niebieskiego z jasnymi wstawkami, krótkie spodenki koloru czerwonego, buty sportowe koloru niebieskiego z jasnymi podeszwami i zielonymi sznurówkami.

Informacje można przekazać również w formie elektronicznej, pisząc na adres: natalia.rumpca@gd.policja.gov.pl

Nadmorska Kronika Policyjna: poszukiwany z Władysławowa:
fot. KPP Puck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *