Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchucinie obchodził 10. rocznicę nadania mu imienia Kornela Makuszyńskiego. To dobra okazja do świętowania, i to z przytupem! Jak było?

To wielkie święto dla nauczycieli i uczniów z Wierzchucina: obchodzą 10-lecie nadania Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu imienia Kornela Makuszyńskiego. Obchody tej radosnej rocznicy były także okazją do odwiedzin samorządowców ziemi puckiej i otwarcia nowych placów zabaw.

W czwartek, 12 października 2023 r. w szkole w Wierzchucinie było odświętnie: najpierw oficjalnie i poważnie, a później już mniej oficjalnie i bardziej radośnie. Uczniowie, pod opieką wychowawców, przygotowali dla gości piękne dekoracje, i repertuar bogaty w informacje, przedstawienia i piosenki.

To wyjątkowe święto szkoły w Wierzchucinie było idealną okazją do przytoczenia historii szkoły, otwarcia nowego placu zabaw, podsumowania prac wykończeniowych i remontów w szkole, a także otwarcia drugiego placu zabaw – dla sąsiadującego ze szkołą żłobka.

Wśród gości, którzy przybyli na tę wyjątkową uroczystość był starosta pucki Jarosław Białk, wójt gminy Krokowa Adam Śliwicki, radni gminy Krokowa, przedstawiciele lokalnych samorządów i organizacji, a także fotograf Zbyszek Heft, który uwiecznił święto wierzchucińskiej szkoły na pięknych zdjęciach. Zapraszamy do galerii!

Fotorelacja z obchodów 10-lecia nadania szkole w Wierzchucinie imienia Kornela Makuszyńskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *