Odnalazł się 76-letni Czesław Ritz z Kłanina. Policja z Pucka i reszta służb skończyły już poszukiwania

Policjanci z Pucka poszukiwali 76-letniego Czesława Ritz z Kłanina. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez żonę dzisiaj (27.05.2022) około godziny 10:15.

AKTUALIZACJA – poszukiwania Czesława Ritza z Kłanina

W sobotę 28.05.2022 zaginiony mieszkaniec Kłanina został odnaleziony – poinfomowała m.in. Kaszubska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, która włączyła się w akcję ogłoszoną przez pucką policję.

– Odnaleziony cały i zdrowy – informują w Kaszubskiej Grupie. – Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc oraz poszukiwania.

***

Do chwili obecnej Czesław Ritz z Kłanina nie powrócił on do domu i nie skontaktował się z rodziną. Dlatego ważne są wszelkie wskazówki, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

– Mężczyzna jest szczupły, ma 173 cm wzrostu włosy siwe i oczy koloru niebieskiego – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

W dniu zaginięcia mężczyzna z Kłanina był ubrany w:

  • kurtkę letnią koloru stalowego na zamek z kołnierzem,
  • spodnie jeansowe koloru granatowego,
  • adidasy koloru granatowo-szarego.

– Może posiadać przy sobie rower koloru granatowego typu składak – informują policjanci z Pucka.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pucku przy ul. Dworcowej 5, tel. 47 742 52 22 i 112.

R E K L A M A
Foto. KPP w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *