W piątek pogrzeb ks. Krzysztofa Stachowskiego. W Żarnowcu msza, potem pochówek. Jest apel starosty Jarosława Białka

W piątek o godz. 11 parafia Żarnowiec żegna swojego proboszcza. Ks. Krzysztof Stachowski pochowany będzie na cmentarzu w Żarnowcu.

R E K L A M A

Po czwartkowych wprowadzeniu trumny do kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu (godz. 16) oraz wieczornej mszy parafialnej odprawionej z udziałem księży z dekanatu, w piątek (12 lutego 2021, godz. 11) msza i pogrzeb ks. Krzysztofa Stachowiaka, który zostanie pochowany na cmentarzu przykościelnym.

– W związku z uroczystościami pogrzebowymi, sobotnia adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się ok. godz. 13.00 – po zakończonym pogrzebie – informują w parafii w Żarnowcu.

W ratowanie życia proboszcza z Żarnowca włączył się m.in. starosta Jarosław Białk.

Walczyliśmy ze wszystkich sił o zdrowie dla Ks. Krzysztofa. Tak wielu oddawało krew, wszyscy szturmowaliśmy Niebo, a gdy stan zdrowia ciagle nie chciał się poprawiać, prosiliśmy Pana Boga o cud.

Samorządowiec przed złożeniem w grobie kapłana z gminy Krokowa zaapelował o pomoc i wsparcie.

– Wszyscy czujemy, jak wielkim cudem było Jego życie. Każdy chce mu za coś bardzo osobiście podziękować. Wielu z nas chciałoby to zrobić w stylu Ks. Krzysia, czyli po prostu komuś pomóc. Pytacie, czy zamiast kwiatów przy Jego trumnie, możecie przekazać wpłaty na puckie hospicjum, któremu nasz Proboszcz często pomagał – argumnetuje samorządowiec z powiatu puckiego.

Każdy, kto czuje taką potrzebę lub po prostu wie, że to wartościowy gest, może wpłacić dowolną sumę na rzecz Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Te można przekazać bezpośrednio na konto Hospicjum w BS w Krokowej: 30 8349 0002 0004 6633 2000 0010.

Fot. facebook.com/JarekBialk

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *