Hotelmania w PZS Kłanino (2022). Trzy dni z jedzeniem, hotelami i gościnnością. Jest i nagroda dla Amelii Priebe | ZDJĘCIA

Ponad 100 uczniów z Kłanina, Władysławowa, Elbląga i Warszawy spotkało się na warsztatach w PZS Kłanino. Była też nagroda dla Amelii Priebe.

W PZS w Kłaninie odbywały się warsztaty i konferencje związane z branżą turystyczną pn. “Dzień potrójnej wiedzy”. Zajęcia dla uczniów z Kłanina, ale też młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie, ZGH w Elblągu oraz Warszawy wspólnie przygotowała społeczność PZS Kłanino wraz ze Stowarzyszeniem Hotelmania.

Wszystko odbywało się w ramach nagrody w konkursie #hotelowytydzieńZiemi2022.

W PZS Kłanino mogą cieszyć się nie tylko z udanych zajęć, ale też ze szkolnego sukcesu, bo jedną z najlepszych prac konkursowych wybrano pracę „List do dzieci” napisała Amelia Priebe – uczennica szkoły w Kłaninie.

– To, co się działo przez dwa dni, przeszło nasze oczekiwania – oceniają na szkolnym fanpejdżu. – Oby więcej takich wydarzeń w naszej szkole.

Młodzież miała okazje wymienić się doświadczeniami i skorzystać z wiedzy, którą przekazali specjaliści z branży hospitality, współpracujący ze znanymi z profesjonalnej obsługi gości hotelami. Wśród nich byli m.in.

  • Karol Weber – gościnność i doświadczenie w Guest Experience,
  • Miłosz Stanisławski z Hotelmani – atuty pracy w branży hospitality, jako wzorowy story telling,
  • Przemysław Zwański z Hotelu Radisson w Gdańsku – wykład i pokaz kulinarny chefa de partie w duchu zero waste, czyli niemarnowania żywności.

W Kłaninie podkreślają, że wspólnie spędzony czas to nie tylko wytężona nauka.

– Konferencja ta, to nie tylko moc wiedzy, którą uczniowie doświadczyli, ale również integracja i zabawa naszej szkoły – relacjnują w PZS w Kłaninie.

Podczas wydarzenia uczniowie mogli również skorzystać ze szkolnego foodtrucka i wziąć udział w grze terenowej.

R E K L A M A

Hotelmania w PZS Kłanino (2022) | ZDJĘCIA

Foto. PZS w Kłaninie, CIMO Foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *