Dachowanie na trasie Lisewo – Karlikowo (DW 218). Kobieta w BMW fiknęła koziołka | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna: o dużym szczęściu może mówić kobieta, która w swoim BMW miała wypadek na trasie Karlikowo – Lisewo. Auto 20-latki dachowało.

R E K L A M A

Do wypadku (7.06.2021) doszło na fragmencie DW 218 pomiędzy Lisewem a Karlikowem. Strażaków powiadomiono przed godz. 9 rano.

– Okazało się, że w Lisewie dachowało auto – mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. – Natychmiast na miejsce udały się trzy zastępy z JRG PuckOSP KSRG Krokowa i OSP KSRG Karlikowo.

Strażacy z Karlikowa mieli najbliżej do miejsca wypadku w Lisewie na ul. Wejherowskiej.

– Po dojeździe na miejsce nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem wahadłowym oraz uprzątnięciu skutków wypadku – relacjonują na swoim fanpejdżu strażacy.

Między Lisewem a Karlikowem policjanci KPP Puck ustalali, jak doszło do wywrotki młodej kobiety w BMW. 20-latka (była trzeźwa) za szybko weszła w łuk drogi, wynika ze wstępnych ustaleń.

Jak mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku:

Nie dostosowała prędkości do posiadanych umiejętności, w wyniku czego wypadła drogi i dachowała. Kierująca nie odniosła obrażeń, ale została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł i 6. punktami karnymi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

BMW dachowało na trasie Lisewo – Karlikowo (DW 218):

Fot. OSP KSRG Karlikowo

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *