Wypadek w Pogórzu. Na krzyżówce Czechowicza i Czarnieckiego. Przewrócił mercedesa na bok | FOTO

Nadmorska Kronika Policyjna: fatalny wypadek w Pogórzu na skrzyżowaniu ulic Czarnieckiego i Czechowicza. Zderzenie dwóch mieszkańców gminy Kosakowo.

R E K L A M A

Do wypadku w Pogórzu (13.05.2021) doszło we wczesnych godzinach rannych, jeszcze przed godz. 8. To wtedy poinformowano dyżurnego KPP Puck o zdarzeniu na krzyżówce ulic Czechowicza i Czarnieckiego. Na miejsce wyjechali policjanci z puckiej drogówki.

– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż 46-letni kierowca skody, poruszając się ul. Czarnieckiego nie dostosował się do znaku ustąp pierwszeństwa – mówi mł. aspirant Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy KPP w Pucku. – W wyniku czego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 39-letniemu kierującemu mercedesem jadącemu ul. Czechowicza.

Zderzenie było mocne, bo mercedes przewrócił się na bok. Wewnątrz, oprócz kierowcy, znajdowało się też małe dziecko. Trzeba było wyciągnąć je przez szybę.

– Kierowca mercedesa trafił do szpitala – mówi rzecznik puckiej policji.

Policjanci wykonali miejscu dokumentację fotograficzną, szkic sytuacyjny, zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. Pamiętaj o rozsądku na drodze oraz kierowaniu się wyobraźnia. Jedź wolniej, a bezpieczniej.

Wypadek w Pogórzu, skrzyżowanie ul. Czechowicza i Czarnieckiego:

Fot. Magdalena Mioskowska

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *