Wypadek 13-letniego rowerzysty z Mostów (gmina Kosakowo). Potrącony w Gdyni na pasach, trafił do szpitala | ZDJĘCIA

Wypadek 13-latka z Mostów (gmina Kosakowo), który wpadł pod koła samochodu na krzyżowce ulic Unruga i Boisko w Gdyni. Chłopak trafił do szpitala (8.09.2022).

Policjanci z gdyńskiej drogówki pracowali w czwartek 8.98.2022 na miejscu wypadku drogowego w Gdyni przy skrzyżowaniu ulic Unruga i Boisko.

– Około 07.30 rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, wprost po jadący pojazd – informują policjanci z Gdyni.

Funkcjonariusze ustalili, że 13-letni mieszkaniec Mostów (gmina Kosakowo) wjechał rowerem na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, w wyniku czego uderzył w bok osobowej toyoty.

– Mundurowi zrobili oględziny i niezbędne czynności powypadkowe, zbadali trzeźwość – uczestnicy trzeźwi. Rowerzysta został przewieziony do szpitala na badania – relacjonują mundurowi.

Policjanci apelują o ostrożność.

– Każdy znajdujący się na drodze jest zobowiązany do zachowania szczególnej uwagi. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania, na drodze bądźmy wyrozumiali dla innych, wtedy każda droga będzie bezpieczna.

MAPA: Tu doszło do wypadku 13-latka z Mostów:

R E K L A M A

Wypadek 13-letniego rowerzysty z Mostów (gmina Kosakowo) | ZDJĘCIA

Foto. Policja Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *