Sztorm Kosakowo szykuje się do powrotu na boisko. Mecz z Błyskawicą Reda w ostatni weekend kwietnia

W sobotę 24 kwietnia Sztorm Kosakowo rozegra zaległy mecz z Błyskawicą Reda Rekowo. Od poniedziałku 19 kwietnia na boiska mogą też wrócić pozostałe nasze drużyny.

R E K L A M A

Pomorski Związek Piłki Nożnej po konferencji Ministra Zdrowia poinformował o odmrażaniu części świata sportu. M.in. regularnych rozrywek piłkarskich. I wtedy zielone światło dla pomorskich klubów dał też PomZPN. Niebawem związek powinien też opublikować nową rozpiskę meczów.

– Terminarze klasy okręgowej wymagają dokonania zmiany w regulaminie (podział na grupy) – wyjaśniają na swojej stronie działacze PomZPN.

W sobotę 24 kwietnia Sztorm Kosakowo na swoim boisku zagra zaległą kolejkę z Błyskawicą Reda Rekowo Dolne. Spotkanie na Złotych Piaskach rozpocznie się o godz. 11. Niestety, mecz odbędzie się bez udziału kibiców – bo tego zabraniają obecne obostrzenia.

W klubie cieszą się z poluzowania obostrzeń, dzięki którym wszystkie sekcje mogą wrócić do regularnych treningów oraz meczów. Czas izolacji w Sztormie wykorzystano m.in. do poprawy infrastruktyry.

– Przerwę w treningach wykorzystujemy na renowację boisk i trawy po okresie jesienno- zimowym – informują w klubie z Kosakowa.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego – Sztrom Kosakowo przygotowuje swój obiekt na wiosnę 2021

Fot. Sztorm Kosakowo

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *