Sprzątamy Mechelinki – akcja dla Ziemi, ale też okazja do wygrania żeglarskich nagród. Dołączysz?

W niedzielę rusza wspólne sprzątanie Mechelinek (gm. Kosakowo). I to nie byle jakie, bo jeśli dołączysz, masz szansę wygrać np. rejs po zatoce z Morską Bazą Szkoleniową Mechelinki.

R E K L A M A

SPRZĄTAMY MECHELINKI – DZIEŃ ZIEMI to wspólna akcja, która zainicjowało lokalne środowisko żeglarskie, czyli połączone siły: Stowarzyszenie Port Mechelinki i Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki. Akcja, która jest też zabawą. Zasady są niezwykle proste i… atrakcyjne.

– Od najbliższej niedzieli, sprzątamy wspólnie Mechelinki. Wśród uczestników rozlosujemy fajne nagrody! Każdy może dołączyć. Akcja trwa od 18 do 21 kwietnia w Dzień Ziemi ( 22.04 ) nastąpi losowanie nagród – opisują organizatorzy.

Zasady udziału w akcji Sprzątamy Mechelinki są proste: od niedzieli do środy włącznie pojawiamy się w kilku wytypowanych miejsc wioski nad Zatoką Pucką (Klify Mechelińskie, Mechelińskie Łąki, centrum Mechelinek, droga wzdłuż kanału zrzutowego, plaża w Mechelinkach) zbieramy porozrzucane śmieci. Te wrzucamy do swoich worków lub siatek, które zostawiamy na terenie Stowarzyszenia Port Mechelinki (między kontenerami a drzewami) – dobrze by było, gdyby na tym etapie wstępnie posegregować zebrane odpadki (osobno papier, plastik, metal, itp.).

– Śmieci zostaną przez nas zutylizowane , czyli same plusy dla Was i środowiska – podkreślają pomysłodawcy.

Na koniec robimy fotkę “swoim” śmieciom i wysyłamy na Messenger Stowarzyszenia (tutaj jego adres) lub maila Bazy (biuro@portmechelinki.pl) – dołączamy swoje dane: imię, nazwisko i numer telefonu).

Finał akcji Sprzątamy Mechelinki w czwartek 22 kwietnia, w Dzień Ziemi. To wtedy też rozlosowane zostaną bardzo atrakcyjne nagrody:

  • 3 x rejs po zatoce RIBEM patrolowym Morskiej bazy Szkoleniowej
  • 2x rejs żaglówką na torpedownię dla 4 osób.
  • 3 x całodzienny czarter jachtu typu PUCK
  • 5 x voucher na wypożyczenie kajaka ( 2h )

SPRZĄTAMY MECHELINKI – DZIEŃ ZIEMI

Fot. Stowarzyszenie Port Mechelinki

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:
Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *