Policjantka z Kosakowa z nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń. Karolina Kozłowska uhonorowana za efekty swojej pracy

St.asp. Karolina Kozłowska, policjantka z Komisariatu Policji w Kosakowie, kolejny raz nagrodzona przez Polską Izbę Ubezpieczeń za ujawnianie oraz zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej.

Nagroda specjalna ufundowana przez Polską Izbę Ubezpieczeń wręczana jest najlepszym stróżom prawa realizującym działania w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej.

W pomorskim garnizonie policji Karolina Kozłowska – policjantka z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komisariatu Policji w Kosakowie – jest funkcjonariuszką, która laur odebrała po raz kolejny.

– St.asp. Karolina Kozłowska została wyróżniona statuetką, za codzienną pracę oraz wyjątkowe zaangażowanie w walkę z tego typu nadużyciami – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy puckiej policji.

Przestępczość ubezpieczeniowa to zjawisko towarzyszące ubezpieczeniom od początku ich funkcjonowania. Jej skutkiem są nie tylko straty finansowe, ale i niebezpieczeństwo uwikłania przypadkowych osób np. w upozorowane zdarzenie drogowe.

fot. KPP Puck

Stałym założeniem współpracy Policji z Polską Izbą Ubezpieczeniową jest wymiana praktycznych doświadczeń na temat współczesnych form przestępczości ubezpieczeniowej oraz opracowywanie sposobów wspólnych działań ubezpieczycieli i przedstawicieli organów ścigania w tym obszarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *