Pogórze, ul. Wiejska: śmiertelny wypadek 30-latka z powiatu puckiego | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna. W Pogórzu na ul. Wiejskiej kierujący osobowym samochodem uderzył w drzewo. Na miejscu pojawili się m.in. strażacy z Pucka i OSP Kosakowo.

Do zdarzenia doszło w piątek 4 września ok. godz. 9:40. Tragiczny wypadek miał miejsce w Pogórzu na ulicy Wiejskiej (gmina Kosakowo).

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu puckiego jadąc oplem od strony Pogórza  w kierunku Kosakowa, na ulicy Wiejskiej zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo – podają policjanci z Pucka. – Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

– Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG 3 w Gdyni, OSP Kosakowo oraz SLOp z naszej JRGopisują strażacy KP PSP Puck.

Na miejscu okazało się, że kierującym samochodem osobowym silnie uderzył w drzewo. Do wydobycia poszkodowanego konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych.

– Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon poszkodowanego – informują strażacy z Pucka. – Do czasu zakończenia działań prokuratorskich droga będzie zamknięta.

Policja przypomina o zachowaniu szczególnej ostrożności na drogach. Poruszajmy się po drogach wolniej i z uwagą obserwujmy innych uczestników ruchu drogowego

ŚMIERTELNY WYPADEK W POGÓRZU | Nadmorska Kronika Policyjna:

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku, KPP Puck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *