Kosakowo: płatne parkingi na sezon 2022. Za postój zapłacisz m.in. w rewie i cmentarzu w Kosakowie

Wakacje 2022 w Kosakowie i parkingi. Zapłacimy w Rewie oraz przy cmentarzu w Kosakowie. Gmina wprowadziła Strefę Płatnego Parkowania.

Czerwiec 2022 to oficjalny czas, gdy wystartowała Strefa Płatnego Parkowania w gminie Kosakowo. Tą objęta została Rewa i teren przy cmentarzu w Kosakowie (nie ma jej np. w Mechelinkach). Za pierwszą godzinę postoju zapłacimy 4 zł. Za brak bilecika możemy spodziewać się kary w wysokości 200 zł.

Mieszkańcy gminy Kosakowo mają możliwość wykupienia abonamentów. M jest dla mieszkańca i kosztuje 50 zł. Jest też wariant “O” – na okaziciela, na strefę postoju dla jednego pojazdu (200 zł).

Za płatny parking w Kosakowie pod cmentarzem płacić będziemy w godzinach 8-18, a w Rewie płatny postój jest wydłużony, bo trwa do godz. 20.

– Strefa płatnego parkowania w Rewie obowiązywać będzie do 30 września br., a w Kosakowie do końca roku. Aby ułatwić kierowcom realizację płatności, w tym roku gmina Kosakowo wprowadziła możliwość płacenia gotówką, kartą płatniczą i urządzeniami mobilnymi – informują urzędnicy.

Godzina płatnego postoju w gminie Kosakowo kosztuje 4 zł, kolejne:

  • 2 – 4,80 zł
  • 3 – 5,70 zł
  • 4 i kolejne – 4 zł.
R E K L A M A
Foto. Gmina Kosakowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *