Gmina Kosakowo: “Pod biało-czerwoną” – w akcji Michała Przysieckiego brakuje 10 głosów

Tylko 10 głosów a akcji “Pod biało-czerwoną” brakuje, by gmina Kosakowo mogła otrzymać okazały maszt i polską flagę od rządu. Akcję rozpoczął radny Michał Przysiecki.

Radny Michał Przysiecki apeluje o internetowe głosy w kampanii „Pod biało-czerwoną”, która odbywa się pod patronatem premiera Polski Mateusza Morawieckiego.

– Do osiągnięcia celu zostało już niewiele. Aby maszt z flagą narodową pojawił się w Gmina Kosakowo potrzeba niespełna 10 głosówpodkreśla w swoim apeluj kosakowski radny Michał Przysiecki.

Dziękuję wszystkim tym, którzy dołączyli do projektu i oddali swój głos. Jednocześnie zachęcam pozostałych do wsparcia akcji. Uczcijmy wspólnie „Pod biało-czerwoną”, bardzo ważne, okrągłe rocznice, które obchodzimy w tym roku

Te rocznice to:

?? 100 rocznica Zaślubin Polski z Morzem oraz powrotu Pomorza i Kujaw do wolnej Polski,

?? 100 lecie Bitwy Warszawskiej 1920 – zwycięstwo wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką.

Jak zagłosować, by gmina Kosakowo otrzymała od rządu maszt i polską flagę? Wejść pod ten link (kliknij) i oddać głos poparcia, wpisując swoje dane. UWAGA: trzeba być mieszkańcem gminy Kosakowo!

Gmina Kosakowo lubi pomagać – ostatnio sukcesem zakończyła się akcja TosięMusiUdać, gdy na potrzeby specjalistycznego leczenia Tosi Popławskiej z Gdyni udało się zebrać ok. 9 milionów złotych.

fot. Michał Przysiecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *