Dzień Dziecka w Pogórzu. W Szkole Podstawowej bawili się z wójtem Kosakowa | FOTO, WIDEO

Mnóstwo prezentów, remont boiska i mecz wójta z dyrektorem – tak wyglądał Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Pogórzu.

R E K L A M A

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu mają za sobą udany Dzień Dziecka. Najmłodsi w rozbudowanej placówce dziś mieli wyjątkowego gościa. Wójt Marcin Majek przywiózł ze sobą słodki poczęstunek, wziął też sprzęt, które przydadzą się na lekcjach wf.

– Było wesoło, radośnie, kolorowo, słodko i balonowo – wyliczają na szkolnym Facebooku. – W prezencie przekazał również piłki do gry i obiecał, że jedną z nich zagra z dyrektorem na odnowionym już boisku

Gość z Urzędu Gminy Kosakowo mówił, że dla niego czerwcowe święto dzieci jest też wyjątkowe. I wyjaśnił od razu dlaczego.

– Pan Wójt przyznał, że cały czas czuje się trochę dzieckiem, więc jak na ucznia przystało został “przepytany” – komentują w SP w Pogórzu. – Opowiedział o swojej pracy, a także o planach remontu sportowego boiska w Pogórzu. Dziękujemy Panie Wójcie za prezenty i wizytę.

Starsze koleżanki i koledzy – szóstoklasiści, Dzień Dziecka w Pogórzu świętowali pod chmurką. Znalazł się czas na rozrywkę, a także przekąski.

Czas upłynął nam na wspólnym graniu w ulubioną ‘Mafię’ oraz piłkę nożną, rozmowach i dyskusjach na żywo. Było przepyszne ciasto marchewkowe, przekąski słodkie i słone… Wszystkim Wam Kochani Uczniowie dziękuję za wspólnie spędzony czas i za to, że jesteście… Dobrego Dnia Dziecka

wychowawczyni klasy 6D z SP w Pogórzu

Szkoła Podstawowa w Pogórzu – Dzień Dziecka 2021

Fot. Szkoła Podstawowa w Pogórzu

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *