Koronawiurs raport, powiat pucki. Szczepienia przeciwko COVID-19 (4.11.2021). Jak wygląda bieżąca sytuacja?

Raport z czwartku: w powiecie puckim przybywa czy ubywa nowych przypadków koronawirusa? Jak wygląda sytuacja ze szczepieniami przeciwko COVID-19 na ziemi puckiej?

R E K L A M A

Po ostatnim wzroście liczby nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja nie zmienia się — czytamy w raporcie. W środę przybyły u nas 32 nowe osoby z COVID-19 (i to jak na razie najwyższa wartość na jesień). Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 75 847). A także ok. 7 tys. ozdrowieńców na ziemi puckiej.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem gwałtownie podskoczyła (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie, w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19.

Przypomnijmy, że łącznie mamy 154. ofiary koronawirusa w powiecie puckim. Kwarantanną objętych jest 930 mieszkańców (tu notujemy wzrost o ok. 170 osób).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 134 (o ok. 50 więcej niż dzień wcześniej) – to dotychczasowy rekord jesieni; 32 dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 3,67. Wczoraj wynosił: 1,49.

Szczepienie w powiecie puckim w liczbach:

Po ostatnim wzroście ilości szczepień przeciwko COVID-19 w powiecie puckim dziś ta tendencja nie zmienia się.

W rządowym zestawieniu widzimy, że wczoraj zaszczepiły się 102 kolejne osoby (na Pomorzu tego dnia wykonano ok. 5,4 tys. zastrzyków).

Od wczoraj zmieniła się dzienna liczba mieszkańców powiatu puckiego, którzy są w pełni zaszczepieni. Tych obywateli ziemi puckiej jest: 24.

Szpital Pucki:

fot. Dziennik Pucki


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *