Koronawiurs raport: powiat pucki (8.09.2021). Czwarte zakażenie w tym miesiącu

Raport ze środy: w powiecie puckim mamy dzień z nowym przypadkiem koronawirusa. Za nami wtorek bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym spadku ilości nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś zmiana — czytamy w raporcie. We wtorek przybyła u nas jedna nowa osoba z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 449). A także 6 962 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem nie przybył ani jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem podnosi się (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 105. mieszkańców (tu notujemy wzrost o ok. 10 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 65 (o 5 mniej niż dzień wcześniej); jeden dał pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,11. Wczoraj wynosił: 0,0

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze spadkiem i do tego niemałym. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 21 (dzień wcześniej było ok. 10 więcej).

W środowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach. Odnotowano 1 – z powodu COVID-19 (to o 1 więcej niż dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *