Koronawiurs raport: powiat pucki (29.09.2021). Nowi chorzy oraz plus, bo kwarantanna pustoszeje

Raport ze środy: w powiecie puckim przybywa czy ubywa nowych przypadków koronawirusa? Jak wygląda sytuacja ze zgonami z powodu (COVID-19) na ziemi puckiej?

R E K L A M A

Po wczorajszym wzroście nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja utrzymuje się — czytamy w raporcie. We wtorek przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 479). A także ok. 7 tys. ozdrowieńców na ziemi puckiej.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem znowu się podnosi (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 162. mieszkańców (tu notujemy dzień ze wzrostem. Tym razem o 3 przypadki).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 69 (o 10 mniej niż dzień wcześniej); dwa dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23. Wczoraj wynosił: 0,11.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze wzrostem, choć niewielkim. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 70 (o 3 więcej niż dzień wcześnie).

W środowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano ich 0 (o 3 mniej niż dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *