Koronawiurs raport: powiat pucki (23.09.2021). Gorsza pogoda, więc zachorowań więcej

Raport z czwartku: w powiecie puckim mamy kolejny dzień z nowymi przypadkami koronawirusa. Za nami środa bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym spadku nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja zmienia się — czytamy w raporcie. W środę przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 474). A także 6 975 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem przybyły dwie osoby.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem podnosi się (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 140. mieszkańców (tu notujemy dzień ze zwyżką. Tym razem o ok. 10 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 69 (o ok. 15 więcej niż dzień wcześniej); dwa dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23. Wczoraj wynosił: 0,11.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy kolejny dzień ze wzrostem, choć nieznacznym. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 39 (o 1 więcej niż dzień wcześnie).

W czwartkowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano ich 1 (o jeden więcej niż dzień wcześniej) – zmarły miał choroby współistniejące.

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *