Koronawiurs raport: powiat pucki (21.06.2021). Ilość testów niemal rekordowo niska

Raport z poniedziałku: w powiecie puckim nie ma nowych przypadków koronawirusa. Za nami kolejny dzień bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym wzroście ilości nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś zmiana – czytamy w raporcie. W niedzielę nie przybyła u nas żadna nowa osoba z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 428). A także 6 943 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem nie przybył ani jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem opadła na dobre (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonów z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 150. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 142. mieszkańców (tu notujemy spory wzrost – o ćwierć setki).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 66; żaden nie dał pozytywnego wyniku. To też niemal najniższa ilość testów w tym miesiącu (w poniedziałek 14.06 zrobiono je 64-krotnie):

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze spadkiem; liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 3 (to o 6 mniej niż dzień wcześniej).

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń opadł. Dziś jego wartość to: 0,0. Wczoraj wynosił: 0,11.

W poniedziałkowym zestawieniu otrzymujemy informację o ilości pomorskich zgonów. Odnotowano ich: 0 (tyle samo co dzień wcześniej).

Fot. Fernando Zhiminaicela | Pixabay

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *