Koronawiurs raport: powiat pucki (19.09.2021). Dziś fala zakażeń wydłuża się, ale trwa

Raport z niedzieli: w powiecie puckim mamy dzień z nowymi przypadkami koronawirusa. Za nami piątek bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym wzroście nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja zmienia się — czytamy w raporcie. W sobotę przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 469). A także 6 967 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem przybył jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem mocno się wznosi(kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 136. mieszkańców (tu notujemy dzień ze spadkiem. Tym razem o ok. 5 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 55 (to o 2 więcej niż dzień wcześniej); dwa dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23 Wczoraj wynosił: 0,57.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze spadkiem. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 13 ( o ok. 25 mniej niż dzień wcześnie).

W sobotnim zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano ich 0 (o 2 mniej niż dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *