Koronawiurs raport: powiat pucki (19.08.2021). Dziś aż dwa nowe zakażenia COVID-19

Raport z czwartku: w powiecie puckim mamy aż 2 nowe przypadki koronawirusa. Za nami kolejny dzień bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym spadku ilości nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś zmiana – czytamy w raporcie. W środę przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19. To najwyższy skok, jaki notujemy w tym miesiącu.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 437). A także 6 951 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem nie przybył ani jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem wyraźnie podskoczyła (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 96. mieszkańców (tu notujemy spadek o ok. 10 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 70 (o 2 więcej niż dzień wcześniej); dwa dały dał pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23 Wczoraj wynosił: 0,0.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze wzrostem. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 16 (dzień wcześniej było ich o 3 mniej).

W czwartkowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach. Odnotowano 0 (jeden mniej niż dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *