Koronawiurs raport: powiat pucki (17.09.2021). Kolejny dzień mamy nowe zakażenia

Raport z piątku: w powiecie puckim mamy dzień z nowymi przypadkami koronawirusa. Za nami czwartek bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym wzroście nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja lekko zmienia się — czytamy w raporcie. W czwartek przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 462). A także 6 966 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem nie przybył ani jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem lekko opada (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 153. mieszkańców (tu notujemy dzień ze wzrostem. Tym razem o 2 przypadki).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 41 (to o ok. 20 mniej niż dzień wcześniej); trzy dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23 Wczoraj wynosił: 0,34.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze wzrostem, chociaż niewielkim. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 37 (dzień wcześniej był o 1 przypadek mniej).

W piątkowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano ich 0 (tyle samo co dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *