Koronawiurs raport: powiat pucki (15.09.2021). Wreszcie koniec fali zakażeń. Gorzej z kwarantanną

Raport ze środy: w powiecie puckim mamy pierwszy dzień bez nowych przypadków koronawirusa. Za nami wtorek bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszych nowych przypadkach koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja zmienia się — czytamy w raporcie. We wtorek w końcu nie przybyła u nas ani jedna nowa osoba z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 457). A także 6 965 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem nie przybył ani jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem na szczęście opadła (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 147. mieszkańców (tu notujemy dzień ze wzrostem – tym razem o ok. 10 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 80 (to o ok. 10 mniej , niż dzień wcześniej); żaden nie dał pozytywnego wyniku.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,0 Wczoraj wynosił: 0,23.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze wzrostem, chociaż niewielkim. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 35 (dzień wcześniej było o 2 przypadki mniej).

W środowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano 2 – żaden z powodu COVID-19 (o 2 więcej, co dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *