Koronawiurs raport: powiat pucki (14.09.2021). Zakażenia znowu w górę. Kwarantanna coraz większa

Raport z wtorku: w powiecie puckim mamy kolejny dzień z nowymi przypadkami koronawirusa. Za nami poniedziałek bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym wzroście ilości nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś ta tendencja utrzymuje się — czytamy w raporcie. W poniedziałek przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 457). A także 6 965 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem nie przybył ani jeden.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem znowu się podnosi (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 140. mieszkańców (tu notujemy dzień ze sporym wzrostem – tym razem o ok. 40 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 87 (to o ok. 45 więcej, niż dzień wcześniej); dwa dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń nie zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23 Wczoraj wynosił: 0,23.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze wzrostem, do tego wyraźnym. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 33 (dzień wcześniej było ok. 15 mniej).

We wtorkowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano 0 (to tyle samo, co dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *