Koronawiurs raport: powiat pucki (13.09.2021). Trzeci dzień z nowymi zakażeniami

Raport z poniedziałku: w powiecie puckim mamy kolejny dzień z nowym przypadkiem koronawirusa. Za nami niedziela bez zgonu (COVID-19) na ziemi puckiej.

R E K L A M A

Po wczorajszym spadku ilości nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś zmiana — czytamy w raporcie. W niedzielę przybyły u nas dwie nowe osoby z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,4 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 455). A także 6 965 ozdrowieńców na ziemi puckiej; tym razem przybyło aż trzech.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem znowu się podnosi (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Jak czytamy w koronawirusowym raporcie w powiecie puckim dziś dzień bez zgonu z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 151. ofiar koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 104. mieszkańców (tu notujemy kolejny dzień ze spadkiem – tym razem o ok. 5 przypadków).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 45 (to o 20 mniej, niż dzień wcześniej); dwa dały pozytywny wynik.

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń zmienił się. Dziś jego wartość to: 0,23 Wczoraj wynosił: 0,11.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy dzień ze spadkiem, choć nieznacznym. Liczba nowych koronawirusowych zakażeń wynosi 15 (dzień wcześniej były 2 więcej).

W poniedziałkowym zestawieniu otrzymujemy informację o pomorskich zgonach (COVID-19 i powiązane). Odnotowano 0 (to tyle samo, co dzień wcześniej).

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *