Koronawiurs raport: powiat pucki (10.05.2021).

Raport z poniedziałku: dziś huśtawka leci w górę, jest wzrost nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim (10). Na ziemi puckiej kolejny dzień bez zgonów (COVID-19).

R E K L A M A

Po ostatnim spadku nowych przypadków koronawirusa w powiecie puckim dziś tendencja zmienia się. Wg. poniedziałkowego raportu przybyło u nas 9. nowych osób z COVID-19.

Łącznie jest już ponad 7,3 tys. zakażonych koronawirusem w powiecie puckim (dokładnie 7 344). A także 6 802 ozdrowieńców na ziemi puckiej; dziś przybyło ich: 18.

Według rządowego raportu krzywa nowych zakażeń koronawirusem wznosi się (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Według informacji mamy drugi dzień bez zgonów z powodu COVID-19. Przypomnijmy, że łącznie mamy 143. ofiary koronawirusa w powiecie puckim.

Jak podaje raport, w powiecie puckim kwarantanną objętych jest 230. mieszkańców (tu notujemy zniżkę).

Testy na COVID-19: Na ziemi puckiej wykonano ich 149; a 9. dało pozytywne wyniki.

Koronawirus w powiecie puckim (oraz na Pomorzu):

Koronawirus w powiecie puckim i na Pomorzu – wskaźnik zakażeń. Jak jest dziś?

Przypomnijmy, że wskaźnik podawany w raporcie o koronawirusie przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców.

Obecnie w województwie pomorskim odnotowujemy kolejny dzień ze zniżką; liczba nowych koronawirusowych zakażeń zmalała do: 129 (to o ok. 90 przypadków mniej).

Na ziemi puckiej wskaźnik zakażeń wzrósł. Dziś jego wartość to: 1,03. Wczoraj wynosił: 0,34.

W poniedziałkowym zestawieniu otrzymujemy informacje o spadku pomorskich zgonów. Odnotowano ich 2 (dzień wcześniej było 16).

W 2. przypadkach występowały choroby współistniejące z COVID-19. Żadna z osób nie poniosła śmierci „wyłącznie z powodu COVID” – informuje rządowy raport.

fot. Tmaximumge | PxHere

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *