Koronawirus, powiat pucki (raport 30.11.2020). Poniedziałek z rewelacją: tylko 11. zakażeń i żadnych zgonów

Dziś mamy 2450 chorych na koronawirusa w powiecie puckim – czyli wzrost tylko o 11. osób. Do tego poniedziałek 30.11 to dzień bez zgonu. Koronawirus raport z powiatu puckiego dziś tchnie optymizmem.

W ostatni poniedziałek listopada 2020 mapa Pomorza w końcu cała jasnoniebieska – a nie, jak było jeszcze wczoraj – poprzetykana ciemnoniebieskimi plamami powiatów z największym wskaźnikiem zakażeń COVID-19.

Dobra sytuacja też w powiecie puckim, w którym odnotowujemy czwarty dzień spadku nowych przypadków.

COVID-19 w powiecie puckim: mamy 2450 chorych mieszkańców i ponad 800 ozdrowieńców (ilu dokładnie przybyły, tego sanepid w Pucku i na Pomorzu już nie precyzuje).

Na ziemi puckiej zgonów związanych z COVID-19 dziś oficjalnie nie odnotowano. Przypomnijmy, że w powiecie puckim na koronawirusa zmarło już 39. osób.

Na Pomorzu dziś również notujemy rekordowy spadek zachorowań – łącznie 441. zachorowań i ogromny spadek zgonów – 3. (1. związane z koronawirusem).

Na ziemi puckiej dziś znowu – i to bardzo mocno – spada wskaźnik zakażeń; ten przeliczany jest na każde 10 tysięcy mieszkańców i wynosi dziś 1.26. Wczoraj było to 3.79 (na Pomorzu to 1.88 – też notujemy spadek).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *