COVID-19, szczepienia: Powiat pucki (11.06.2021). Są rekordy czerwca; ponad 1800 zastrzyków

Piątkowy raport: w powiecie puckim przeciwko COVID-19 zaszczepiono ponad 1100 osób. Liczba mieszkańców ziemi puckiej z pełną dawką: ok. 720.

R E K L A M A

Pełne ręce miały pielęgniarki wykonujące zastrzyki w powiecie puckim. Po ostatnim wzroście ilości szczepień przeciwko COVID-19 w powiecie puckim dziś ta tendencja nie zmienia się. W rządowym zestawieniu widzimy, że w czwartek zaszczepiło się 1121 kolejnych osób. To zdecydowany rekord miesiąca!

Na Pomorzu tego dnia wykonano ok. 34,5 tys. zastrzyków.

Według rządowego raportu krzywa nowych szczepień przeciwko COVID-19 w powiecie puckim dziś wyraźnie podskoczyła – (kliknij obrazek i zobacz nasz interaktywny raport):

Od wczoraj zmieniła się dzienna liczba mieszkańców powiatu puckiego, którzy są w pełni zaszczepieni. Tych obywateli ziemi puckiej jest 716 – to też najlepszy wynik bieżącego miesiąca.

Koronawirus w powiecie puckim i szczepienie w liczbach (oraz na Pomorzu):

Szpital Pucki:

Fot. Dziennik Pucki

Koronawirus, powiat pucki, codzienny raport na DZIENNIKPUCKI.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *