Złodziej w Juracie (czerwiec 2022). Okradł pensjonat, zarejestrowały go kamery | ZDJĘCIA

Kradzież w Juracie. Policjanci poszukują mężczyzny, który z pensjonatu ukradł znaczną ilość gotówki. Widziałeś go? Powiadom policję.

Policjanci z Juraty poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

– Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież pieniędzy w jednym z pensjonatów na półwyspie – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w identyfikacji osoby.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć, proszony jest o kontakt osobisty z mundurowymi lub kontakt z oficerem dyżurnym lub email:

Jak ustrzec się przed kradzieżami? Policja w Pucku przygotowała garść porad:

Najpewniejszym miejscem dla przechowywania pieniędzy, dewiz, cenniejszej biżuterii, akcji i obligacji jest bank. Amatorzy cudzego mienia stosunkowo szybko znajdują ukryte precjoza i pieniądze w różnego rodzaju bieliźniarkach, torebkach po cukrze, czy też za obrazami.

  • Nie zostawiaj kluczy pod wycieraczką, nie wieszaj ich także na szyi swej pociechy.
  • Zabezpiecz należycie drzwi i okna swojego mieszkania, załóż dobre zamki.
  • Wskazanym jest zamontowanie domofonu albo też instalacji świetlnej lub elektronicznej podłączonej do sąsiadów (z wzajemnością).
  • Jeśli jesteś właścicielem domku jednorodzinnego, wykonaj solidne (lecz przejrzyste) ogrodzenie, kup psa, załóż oświetlenie na podwórku.

R E K L A M A

Złodziej w Juracie. Rozpoznajesz go?

Foto. Komenda Powiatowa Policji w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *