WOŚP w Jastarni (2021). Młoda Jastarnia zebrała ponad 31 tysięcy złotych!

WOŚP w Jastarni (2021) zagrała z Orkiestrą i odniosła spektakularny sukces. Na koncie Młodej Jastarni ponad 30 tysięcy. To drugi wynik w powiecie puckim.

R E K L A M A

WOŚP 2021 w Jastarni zagrała dzięki Młodej Jastarni, która na swoje barki wzięła ciężar organizacji lokalnego sztabu Orkiestry Jurka Owsiaka. I wywiązała się z tego zadania fantastycznie, gromadząc prawie 31 tysięcy złotych.

W imieniu lokalnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tak ogromnego sukcesu tej akcji i do ustanowienia nowego rekordu zebranych środków, których wartość przekroczyła kwotę 30 tys. złotych. Pomimo pandemii podjęliśmy się trudnego zadania organizacji WOŚP w naszej gminie i była to słuszna decyzja.

Młoda Jastarnia cieszy się z sukcesu, ale nie zapomina o tych, dzięki którym był on możliwy.

– Jednak tego sukcesu nie byłoby bez Państwa zaangażowania – podkreślają jastarnicy. – Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy umożliwili nam przeprowadzenie tak licznych i wartościowych licytacji oraz loterii fantowej. Dziękujemy za każdą wrzuconą złotówkę i aktywny udział w licytacjach. Dziękujemy osobom od spraw technicznych, którzy przez cały dzień czuwały nad tym, żeby działania w sferze wirtualnej przebiegały w sposób prawidłowy. Dziękujemy osobom, które pomogły nam stworzyć kawiarenkę. Smak tych ciast przez następny rok będzie napawał nas pozytywnymi wspomnieniami. Jednak największe podziękowania należą się wolontariuszom, którzy od lat są symbolem tej akcji.

Na Półwyspie Helskim liczą, że organizacja kolejnych finałów WOŚP w Jastarni stanie się już tradycją.

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

fot. Magdalena Gębka-Scuffins, Młoda Jastarnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *